piątek, 29 lipca 2016

Truskawka, wanilia, czekolada

3 smaki Limveny. Przez minione dwa tygodnie towarzyszyły mi one 3 razy dziennie, były moimi posiłkami. Koktajl jako obiad to nic fajnego. Jednak warto było, schudłam 2 kilogramy, dobry początek. Najważniejsze jest to, że mimo wielu czyhających na mnie pokus, każdej potrafiłam powiedzieć nie. To było stanowcze i donośne nie. Póki co, jestem z siebie dumna. W końcu zaczęłam coś zmieniać, podjęłam kroki, aby moje życie stało się lepsze. Może dzięki mojej metamorfozie poznam jakiegoś tajemniczego bruneta?

Na dzień dzisiejszy bardziej cierpi mój syn, Łukasz, który jest facetem muszącym dobrze zjeść, a matka daje mu jakieś sałatki i suche, niesłone mięsa. Już nawet groził mi wyprowadzką do ojca. Widać, nie daleko pada jabłko od jabłoni, razem moi mężczyźni będą żywić się fast- foodami.

Skoro przeżyłam dwa tygodnie przyjmując jedynie 900 kalorii dziennie, myślę, że teraz będzie już tylko lepiej. Lekarz odradzał mi aktywność fizyczną, podczas tych tygodni, ze względu na niskokaloryczność diety, jednak myślę, że od jutra wprowadzam do mojego życia poranne bieganie. Sprawdzimy siłę moich zastanych mięśni J.

randki
Wideofilmowanie Katowice
bramy przemysłowe
preparat na cellulit
słodycze reklamowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz